Mgr. Mária Mikotová

O mne

Ahojte, som Mgr. Mária Mikotová a už 17 rokov sa venujem realitnému trhu, keď sme s otcom založili rodinnú firmu HRF REALITY, s.r.o.. Túto prácu vnímam veľmi citlivo a pristupujem k nej srdcom, s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom. Ako realitný maklér som mala možnosť pomôcť mnohým ľuďom nájsť ich vysnívaný domov alebo predať nehnuteľnosť za najlepších podmienok. Moja práca nie je len o predaji a kúpe, ale aj o budovaní vzťahov a dôvery. Verím, že každý klient má jedinečné potreby a zaslúži si individuálny prístup.

Počas svojej kariéry som získala množstvo skúseností a vedomostí, ktoré mi umožňujú poskytovať profesionálne a efektívne služby. Neustále sa vzdelávam a sledujem aktuálne trendy na trhu, aby som mohla svojim klientom ponúknuť tie najlepšie riešenia.

Moja práca ma napĺňa a motivuje, pretože viem, že pomáham ľuďom dosiahnuť ich sny a ciele. Ak hľadáte spoľahlivého a skúseného realitného makléra, ktorý vám bude stáť po boku počas celého procesu, som tu pre vás. Spoločne nájdeme to najlepšie riešenie pre vašu situáciu a urobíme z vášho realitného sna skutočnosť.

Kontakt: 0908 756 200

maria.mikotova@hrfreality.sk

 

17 

rokov skúseností v odbore

350 +

klientov

100 %

realizovaných transakcií

99 %

Úspešnosť predaja

Referencie

Vytvorené v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉRA

Tomawell s.r.o. © 2024

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie