"Som podnikateľka, ktorá pracuje srdcom a preto, že ma to baví. Nie preto, že musím."

V realitách som od roku 2007, kedy sme s otcom založili rodinnú firmu HRF REALITY, s.r.o.. Túto prácu vnímam veľmi citlivo a pristupujem k nej srdcom, s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Vyštudovala som vysokú školu, obor "Právo" čo  tiež prispieva k profesionálnemu prístupu našej firmy a preto som tu vždy pre Vás. Venujem sa hlavne realitnému právu a všetko s tým súvisiace, ale viem, že ak by ste potrebovali poradiť v akejkoľvek inej oblasti, určite budem vedieť nájsť pre Vás riešenie a pomoc.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, realizujem 3D scan nehnuteľností, využívam profesionálne fotoaparáty, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentovala, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa s Vami stretnem osobne pri káve.

 

Mgr. Mária Mikotová

0908 756 200

maria.mikotova@hrfreality.sk

Mgr. Mária Mikotová
15
rokov skúseností v odbore
350 +
klientov
100 %
realizovaných transakcií

Prečo práve so mnou?

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývam Vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEM S DOBOU

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používam moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SA

Tam kde pracujem, tam sa aj vyznám. Bývam tu, poznám to tu.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie