Spokojnosť, môžem len odporučiť.
Odborný a veľmi ústretový prístup. Ďakujem za spoluprácu. Odporúčam jej kanceláriu a osobne p. Mikotovú na spoluprácu.
S pani Mgr. Mikotovou som mal možnosť spolupracovať viackrát (kúpa i prenájom) a vždy som bol s našou spoluprácou 100% spokojný. Pani maklérka má prácu príkladne zorganizovanú, bola nielen schopná, ale i ochotná zodpovedať všetky dotazy, pomôcť s papierami i nad rámec toho čo sa od realitného makléra očakáva atď. Servis z pohľadu klienta je teda perfektný a ja sa teším na prípadnú ďalšiu spoluprácu.
Profesionální přístup a výborná komunikace!
Perfektný servis. Perfektný prehľad. Doporučujem!
Vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Bol to rýchly a bezproblémový proces. Neskutočná profesionalita p. Mikotovej, veľmi milá a ochotná pani. Môžem len odporučiť.
Chci vaší realitní kanceláři za vše co jste pro nás udělali opravdu moc poděkovat, hlavně vám za vaši ochotu a trpělivost, moc za vše děkuji a přeji ať se vám vše moc daří :)
Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriu HRF REALITY, s.r.o.. Riešili sme predaj aj kúpu nehnuteľnosti. Všetko pekne naväzovalo. Mgr. Mikotová nás šikovne usmerňovala a bola nám stále k dispozícii. Odporúčam každému, kto chce riešiť predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti alebo pozemku. Takto si predstavujem spoluprácu s profesionálom.
100% spokojnosť. Rýchle jednanie.
Ďakujem za ďalšiu spoluprácu. 100% spokojnosť. Odporúčam!
Súhlasím. Riešil som predaj a zároveň aj kúpu cez realitnú kanceláriu HRF REALITY, s.r.o. priamo s pani Máriou Mikotovou a bol som spokojný. Môžem tiež odporučiť nie len ja, ale aj moja žena.
Ďakujeme za ďalšiu spoluprácu, ktorá nebola jediná a určite ani posledná.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie