,,Komunikácia, odbornosť, profesionalita,, - to všetko sú tri základné piliere, ktoré nájdete pod jednou strechou práve v HRF reality. Moja spokojnosť je na maximálnej úrovni,ktorú ponúkajú. Veľká vďaka patrí celému tímu a konateľke spoločnosti p. Márii Mikotovej, ktorá bez akýchkoľvek problémov zabezpečila bezproblémovú kúpu a predaj nehnuteľnosti. Venovala sa mi aj nad rámec svojho pracovného času a všetko na diaľku dokázala zariadiť. Preto neváhajte a zverte sa do rúk profesionálov, ktorí ovládajú svoju prácu. Verte, že nebudete ľutovať a budete nadmieru spokojní, ak plánujete svoju nehnuteľnosť či už predať, prenajať alebo možno hľadáte nehnuteľnosť pre svoje budúce bývanie. Vrele odporúčam, bolo mi cťou a ďakujem za spoluprácu.
Lenka Kabátová, 22.05.2024

S pani Mikotovou som riešila predaj aj kúpu nehnuteľnosti viackrát, bola som vždy spokojná po všetkých stránkach, tiež aj s celým tímom HRF Reality, p. Blahová to isté vždy boli ústretové, milé a profesionálne , môžem len doporučiť každému, kto bude chcieť riešiť bývanie.
Monika Vašková, 16. 04. 2024

Profesionalita, ochota,nadštandardný prístup,super znalosť pomerov,odbornosť, no a veľká spokojnosť a vďaka. Už som povedal mnohým.Pekný deň, len tak ďalej.
Štefan Huťťa, 16.04.2024

Veľká spokojnosť. Veľmi ochotný a profesionálny prístup. Všetko prebehlo bez problémov. Ďakujem
Tomáš Salák, 22.03.2024

Veľká spokojnosť a veľká Vďaka pani Mgr. Mikotovej za spoluprácu. Najmilšia pani maklérka, ktorá urobí aj nemožné pre spokojnosť svojich klientov. Určite odporúčam HRF Reality!
Romana Z., 16.01.2024

Veľká spokojnosť, veľmi ochotný a profesionálny prístup môžem len odporučiť. Nemali sme žiaden problém a všetko prebehlo super. Ďakujeme veľmi pekne.
Patrik Kavoň, 03.01.2023

S pani Mikotovou a jej prácou realitných služieb som nadmieru spokojná. Vysoká profesionalita a flexibilnosť. Vždy bola ochotná komunikovať i nad rámec jej pracovného času, pomohla a mala snahu riešiť veci, ktoré nemuseli byť jej povinnosťou makléra. Veľké Ďakujem za pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Som veľmi spokojná s pani Mikotovou a jej tímom v HRF Reality. Všetkými desiatimi odporúčam!
Jana D., 28.10.2022

Spokojnosť, môžem len odporučiť.
Zuzana Jandlová

Odborný a veľmi ústretový prístup. Ďakujem za spoluprácu. Odporúčam jej kanceláriu a osobne p. Mikotovú na spoluprácu.
Ing. Milan Kakalík

S pani Mgr. Mikotovou som mal možnosť spolupracovať viackrát (kúpa i prenájom) a vždy som bol s našou spoluprácou 100% spokojný. Pani maklérka má prácu príkladne zorganizovanú, bola nielen schopná, ale i ochotná zodpovedať všetky dotazy, pomôcť s papierami i nad rámec toho čo sa od realitného makléra očakáva atď. Servis z pohľadu klienta je teda perfektný a ja sa teším na prípadnú ďalšiu spoluprácu.
Jozef Hrušecký

Profesionální přístup a výborná komunikace!
Eva Vinceková

Perfektný servis. Perfektný prehľad. Doporučujem!
Brano Dermek

Vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Bol to rýchly a bezproblémový proces. Neskutočná profesionalita p. Mikotovej, veľmi milá a ochotná pani. Môžem len odporučiť.
Eva L.

Chci vaší realitní kanceláři za vše co jste pro nás udělali opravdu moc poděkovat, hlavně vám za vaši ochotu a trpělivost, moc za vše děkuji a přeji ať se vám vše moc daří :)
V. Hadrová

Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriu HRF REALITY, s.r.o.. Riešili sme predaj aj kúpu nehnuteľnosti. Všetko pekne naväzovalo. Mgr. Mikotová nás šikovne usmerňovala a bola nám stále k dispozícii. Odporúčam každému, kto chce riešiť predaj, kúpu či prenájom nehnuteľnosti alebo pozemku. Takto si predstavujem spoluprácu s profesionálom.
Lucia F.

100% spokojnosť. Rýchle jednanie.
Katarína Knotková

Ďakujem za ďalšiu spoluprácu. 100% spokojnosť. Odporúčam!
Klaudia D.

Súhlasím. Riešil som predaj a zároveň aj kúpu cez realitnú kanceláriu HRF REALITY, s.r.o. priamo s pani Máriou Mikotovou a bol som spokojný. Môžem tiež odporučiť nie len ja, ale aj moja žena.
Marek Č.

Ďakujeme za ďalšiu spoluprácu, ktorá nebola jediná a určite ani posledná.
Adela Khulová

Vytvorené v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉRA

Tomawell s.r.o. © 2024

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie